Toužíte po dlouhých vlasech?

Toužíte po dlouhých vlasech?

Toužíte po dlouhých vlasech?

Naštěstí pro všechny příznivce dlouhých vlasů máme několik jednoduchých tipů a triků, které vám pomohou získat zdravé a silné dlouhé vlasy, které jste hledali – a udržet je tak.

Pravidelné zastřihování

potenciální lámání a roztřepené konečky; když je necháte o samotě, mohou se tyto roztřepené vlasy přesunout po vlasovém stvolu a zanechat vám křepatění, poškození a roztřepené kadeře.

Speciální vlasové produkty

Dlouhé vlasy vyžadují ochranné a zvlhčující produkty. Vyzkoušejte šampon proti lámavosti pro posílení a pružnost vlasů a kondicionér pro dlouhé vlasy pro hydrataci, dodání lesku a ochranu před poškozením.

Myjte méně často

Kořínky mohou být mastné, ale nadměrné mytí může zbavit vaše vlasy esenciálních olejů, 

což vede k nadměrně suchým konečkům, poškození a rozbití. Řešením je použití suchého šampónu mezi mycími dny.

Reparační masky

Ano. Jednou až dvakrát týdně používejte hlubší výživu. Vlasy budou zdravší a lesklejší. Důležité je soustředit se na konečky, abyste zabránili jejich vysoušení. Masku nechte působit deset minut a dobře opláchněte.

Rozčesávejte

Dlouhé vlasy mají tendenci se zamotávat, a proto je časté kartáčování důležité. Současně dbejte na šetrné rozčesávání a používejte kvalitní kartáč, pokud nim rozčesáváte třeba i mokré vlasy.

Tepelná ochrana

Je velmi důležité aplikovat na vlasy ochranu před teplem, pokud vlasy fénujete, kulmujete nebo žehlíte. Před aplikaci tepla aplikujte přípravek rovnoměrně po celé délce vlasů. Důležité v ochránit konečky, které můžou být suché a náchylnější na lámaní.

Příprava vlasů na spaní

Doporučuje se před spaním vlasy do hladka rozčesat a pak je zafixovat ne příliš pevným způsobem. Třeba volné copánky nebo drdoly ochrání vlasy proti zamotání a lámaní. Existují také noční masky na vlasy. Tak co? Zkusíte?

Stravování

Ano, to nejdůležitější na závěr. Dbejte na dostatečný přísun potravin s obsahem omega-3 mastných kyselin, antioxidantů a biotinu. Vhodná je listová zelenina, špenát, avokádo. Snažte se vyhnout velkému množství cukru. Neprospívá vlasům ani vašemu tělu.

Podrubriky blogu

Sdílejte náš blog

Proč si vybrat Salon Vize

U nás se vaše vize stane skutečností.
A to za české ceny i na jednom místě!

Online reservace

Špičkoví kadeřníci

Spojuje nás nadšení pro krásné vlasy, poctivou a kvalitní práci a moderní trendy. Pevné věříme že vlasy dělají člověka a proto jsme péči o vlasy zasvětili svůj život.

Seznamte se s námi bliž

Široká paleta služeb

Široké portfolio profesionálních služeb na objednání i bez, pro dospělé i děti.

Zobrazit služby

Výjimečná atmosféra

Spojuje nás nadšení pro krásné vlasy, poctivou a kvalitní práci a moderní trendy. Pevné věříme že vlasy dělají člověka a proto jsme péči o vlasy zasvětili svůj život.

Přečíst více o salónu

Profesionální vlasová kosmetika

Našim exkluzivním partnerem pro vlasovou kosmetiku je L’Oréal Professionnel Paris, která se specializuje na vlasovou péči a styling. Jejich produkty jsou vyvinuty s ohledem na výsledky a kvalitu, a obsahují specifické složky, které jsou účinné při řešení vlasových problémů.

Zjistit více

Objevte užitečné triky a typy pro
každodenní vlasový styling

Sledujte nas na sociálních sítích