O nás

Tereza, Alena, Jessica

Jsme tři kadeřnické mistryně

Pracujeme spolu od roku 2021, kdy se naše cesty střetly a od té doby se z nás staly nejen kolegyně, ale i skvělé přítelkyně. Spojuje nás nadšení pro krásné vlasy, poctivou a kvalitní práci a moderní trendy. Každá z nás je mistryní ve svém oboru.

Jsme ženy, matky, partnerky. Žijeme svoje každodenní radosti i starosti, ale záleží nám tom, jak vypadáme pro sebe a svoje okolí. Vlasy dělají člověka a proto jsme péči o vlasy zasvětili svůj život.

Tereza - salon vize
Oblíbené nůžky kadeřnice Terezy

Oblíbený nástroj

Originální nůžky pro profesionální stříhání

Tereza

Manager salónu
Tereza - salon vize
Oblíbené nůžky kadeřnice Terezy

Oblíbený nástroj

Originální nůžky pro profesionální stříhání

Jako kadeřník pracuji od roku 2011 a od roku 2015 na pozici vedoucí salonu. Absolvovala jsem mnoho školení jak na produkty, střihy, foukané, barvení vlasů tak i psychologické a komunikační dovednosti.   Prioritou vždy pro mě bylo vytvořit profesionální tým kadeřníků, kde si jako kolegové pomáháme a vzájemně respektujeme. Je pro mě důležité abychom se v našem kolektivu cítily dobře a zároveň se klienti u nás cítili báječně. Nyní s klidným srdcem mohu říct, že tento tým již máme.

Ojednat se k Tereze
Zobrazit naše služby

Oblíbený nástroj

Kadeřnický strojek

Alena

Zástup managera

Oblíbený nástroj

Kadeřnický strojek

Jako kadeřník pracuji od roku 2018 , na začátku své praxe jsem se specializovala pouze na pánské a dámské střihy, ale postupně jsem se proškolovala a zaměřovala na barvící techniky. V dnešní době jsem již komplexní kadeřník, který se ve svém oboru rád neustále zdokonaluje a učí novým trendům.

Objednat se k Aleně
Zobrazit naše služby

Oblíbený nástroj

Nástroje pro přípravu mixtur pro barvení apod.

Jessica

Hlavní Stylista

Oblíbený nástroj

Nástroje pro přípravu mixtur pro barvení apod.

Jako kadeřník pracuji od roku 2018.  Věnuji se tak pánské a dětské klientele, avšak mou nejoblíbenější činností je práce stylistky pro dámskou klientelu. Žádná technika mi není cizí. Speciálně MILUJI melíry, balayage, air touch...Šetrná a kvalitní práce je důležitá  pro nás, stejně tak pro naše klienty. U mně "I blond vlas může být krásný, zdravý a lesklý".

Objednat se k Jessice
Zobrazit naše služby

Hodnocení od našich klientů

 

Navštivte nás a ponořte se
do výjimečné atmosféry
našeho salonu

V našem kadeřnickém salónu se snoubí umění, styl a péče o vlasy. Navštivte nás a nechte se hýčkat v rukou našich profesionálů, kteří se postarají o to, aby vaše vlasy byly nejen krásné, ale i zdravé.

Otevřeno každý den 9-21:00

Naše dveře jsou pro vás otevřené každý den, včetně víkendů a svátků, od 9 do 21 hodin. To znamená, že si můžete naplánovat návštěvu salónu v čase, který vám nejlépe vyhovuje, ať už je to brzy ráno nebo pozdě večer.

Ať už jste zaneprázdněný profesionál, rodič na mateřské dovolené, nebo student, najdete si u nás čas, který vám bude vyhovovat.

Komfort a pohodlí příjemného prostředí salónu

Naše salónní prostředí je navrženo tak, aby podporovalo relaxaci a pohodu. Komfortní křesla a příjemná atmosféra vám umožní odpočinout si od každodenního shonu a stresu. Moderní a stylový interiér salónu je doplněn o prvky, které jsou nejen funkční, ale i esteticky přitažlivé, což zvyšuje celkový zážitek z návštěvy.

Užijte si chvíle klidu s občerstvením zdarma, zatímco se o vás postarají naše zkušené kadeřnice.

Bezstarostné parkování

Nabízíme 5 hodin parkování zdarma v podzemní garáži nákupního centra Galerie Butovice, takže si můžete užít naše služby bez starostí o parkování.

Moderní a stylový interiér salónu je doplněn o prvky, které jsou nejen funkční, ale i esteticky přitažlivé, což zvyšuje celkový zážitek z návštěvy.

Nemůžete k nám? Přijedeme k vám domů

Možná se vám nechce, nebo jen nestíháte. A možná vás čeká společenská událost nebo máte chuť na změnu? O vaše vlasy se postáráme u vás doma. Přijedeme k vám a provedeme všechny potřebné služby přímo na místě.

Zanechte nám na sebe kontakt, spojíme se s vámi co nejdříve! salonvize@salonvize.cz +420 704 919 910 Kontaktovat specialistu

Objevte užitečné triky a typy pro
každodenní vlasový styling

Sledujte nas na sociálních sítích